Giriş yap
CSS' de UIKit, Bootstrap vb. frameworklerin hangisini önerirsiniz?

Merhaba sayın Prototürk ailesi;
Front-end sektörüne 2008-2009 yıllarında adım atmış bir kardeşinizim. Tasarım sektörüne geçmemden kaynaklı gelişen bu framework furyasını yakalayamadım. Gelinen şu durumda piyasaya front end işleri yapmak için bu UIkit, Bootstrap vb. frameworklerden hangisini kullanmamı tavsiye edersiniz ya da kullanmam gerekir mi?
Meclisinize saygılar sunar, iyi kodlamalar dilerim. :)

ferdi
200 gün önce

Şu anda en çok kullanılan CSS framework Bootstrap. Zaten çoğu işverende front-end tarafının bootstrap ile yapılmasını istiyor. Sebebi ise başka bir front-end developer arayüzü düzenlemek istediğinde hangi classın neye yaradığını biliyor olması.

Bir Front-end developer olarak önerim Bootstrap.

sylvester
200 gün önce

Eğer kullanmak istiyorsanız Bootstrap en iyisi. Ben kendim yazmayı daha çok sevdiğim için framework kullanmıyorum genelde.

u2b3ki
200 gün önce

bootstrap + normalize normalize framework degil

huseyinkorbalta
199 gün önce

Bootstrap popüler frameworklerden biri ancak kullanım alanına göre framework tercih etmek gerekiyor. Benim tavsiyem, semantic-ui veyahut bulma.io kütüphanelerinde göz atmanız yönündedir.

Nasıl akıllıca soru sorulur?
Daha hızlı ve kaliteli cevaplar almak için önce nasıl soru sorulacağını bilmeniz gerekir. Eğer bilmiyorsanız bu yazı serisini okuyun.

Cevap yaz

Günlük Film Tavsiyesi