v2.5.2
Giriş yap

Bozulan css dosyasını düzeltmek

sdfg
153 defa görüntülendi

Merhaba arkadaşlar. Dün gece projem üzerinde çalışırken birden elektrikler gitti. Daha sonra aradan 1-2 dakika geçtikten sonra elektrikler tekrar geldi. Elektrikler geldiğinde bilgisayarı açtım ve Brackets editörü açtım.

Daha sonra editörde css dosyasını açmaya çalışırken bir hata aldım. Css dosyasını bu sefer notepad++ ile açmayı denedim. Açıldı ama css dosyam bozulmuştu. Css dosyamın içeriği aşağıdaki resimdeki gibi değişmişti.

Dosyamın bir yedeği olmadığı için bozulan css dosyamı düzeltmenin bir yolunu bulmalıyım. Yardımcı olan tüm arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler.

Cevap yaz
Cevaplar (4)
qplot
307 gün önce

maksat çözüm üretmek :) benim bulmuşluğum var bir dene zarar gelmez

sdfg
307 gün önce

Hepinize cevabınız için teşekkür ederim. qplot hocam ccleaner recuva programını onermissiniz ama bildiğim kadarıyla bu program silinen dosyaları geri getirmek için. Benim sorunum css dosyam bozuldu. Yazılar değişik karaktere döndü.

qplot
307 gün önce

lakin bu dosyada işlem yapmadıysan ve kaydetmedıysen

https://www.ccleaner.com/recuva

bunu kullan ve kurtarmayı dene yoksa başa yolu yok tayfunun dedıgı gıbı

tayfunerbilen
307 gün önce

geçmiş olsun eskiden notepad++ kullanırken aynı problem başıma gelmişti ne yazık ki geri kurtarma ihtimalin yok.
yapacağın şey webstorm IDE'si kullanmak, böylece local değişiklikleri local history olarak tutuyor ve bu gibi durumlarda önceki versiyonlarına kolayca dönebilirsin.
ayrıca sana tavsiyem bundan sonraki çalışmalarında mutlaka git ekle, yaptığım değişiklikleri commitle, böyle durumlarla hiçbir zaman karşılaşmazsın.