Lütfen bekleyin..

videolu entry

@1 - sefa developer
15 Nisan 2020, 16:47
Bu başlığın altına deneyimlerinize dayanarak görüşlerinizi yazın.

-Alastyr-

Teknik destek ve canlı yardım konusunda çok iyi olan firmadır.Hangi saat olursa olsun anında cevap veriyorlar. Site barındırma için de ortalamanın üstünde bir hıza sahiptir. Fiyatarı da pek pahalı değil.

-HostLab-

Fiyat olarak bana makul gelen ama arada sunucuda kesintilerine rastladığım firma. Teknik destek konusunda idare ederler. Geçen ay yeni veri merkezine taşınmışlardı umarım bu sorun çözülmüştür.

-GüzelHosting-

Türk firmalar arasından en hızlı uptime hızına sahip olduğunu düşündüğüm hosting firmasıdır.
@2 - ARCFACE boşlukların lordu
162 gün önce düzenlendi.
15 Nisan 2020, 16:52
Yaklaşık 3 yıldır müşterisiyim kendi kontrol panelleri olan bir yer hosting için konuşuyorum tabi profosyonel paketlerini alıp 3 site koyabiliyorum fiyatı uygun sevdiğim yanı müşteriye bir c-panel vermek istediğim de şifre vermek zorunda kalmıyorum kendim bir kullanıcı oluşturarak erişim sağlıyorum müşterilere yani kullanıcı oluşturup gecici bir şifre veriyorum sonra kendisi girip şifresini değiştiriyor ama hala hosting yönetimi ve yapabileceği şeylerin kısıtlamasına ben karar veriyorum tabi bunu müşteri bilmiyor bilmesi de zaten gerekmiyor mail yönetimi sub domain yönetimi ve ssl yönetimi gibi yetkileri yeterli oluyor. Yani önerebilirim ama büyük bir beklentiniz olmasın ben müşterilere böyle bir ayrı kullanıcı verebildiğim için tercih ediyorum burayı yoksa mükemmel bir sunucuları olduğundan değil.
(bkz: ihs)
@3 - yamanhacioglu
15 Nisan 2020, 19:06
Günde 3-5 kişinin girdiği WordPress blog'u HostLab'da barındırıyordum. Sorunlar sorunları doğurur hale gelince gidip Contabo'dan 9€ luk vds aldım. Şimdi gayet rahat her istediğimi yapıyorum...
@4 - aykutyasar bilgisayar öğretmeni
16 Nisan 2020, 22:51
- Radore - uzun zamandır çalıştığım ve arada kesinti yaşasam da hızlı bir şekilde destek aldığım firma. Bence Türkiye'de işine güzel yatırım yapmış nadir veri merkezlerinden birisi.
@5 - akifcan
160 gün önce düzenlendi.
17 Nisan 2020, 00:40
güzel hosting iki kez domain ve hosting satın aldım. ne zaman yardım talebi açsam hemen geri döndüler bu arada en alt hosting pakedini kullanıyordum
@6 - koovancilar
17 Nisan 2020, 01:38
güzel hosting firmasını kesinlikle tavsiye ederim gerek sunucu hizmetleri gerek fiyat-kalite gerek yardım taleplerine geri dönüş ve çözüm odaklı olmaları gerçekten çok iyi. Şunu kesinlikle söyleyebilirim GODADDY kullanmayında illet ettirmişti beni :)
@7 - tonyukuk
17 Nisan 2020, 02:00
Consteq
https://www.consteq.com/

İsmi bilinmese de yıllardır çalıştığım tek firma. Makineleri yüksek hızda ve sürekli optimize alıyor. sunucular günlük olarak manuel denetleniyor. Geceleri cpanelden yedeklemesinden dolayı 10-15 dakikalık kısa kesintiler yaşabiliyorum ama herhangi bir vergi kaybı yaşama riskim sıfıra iniyor.

Ayrıca sahibi bizzat arkadaşım olduğu için whatsapp destek ile günün her saati destek alabilmem sanırım ekstra bir tercih sebebi olabilir :))
@8 - r00t
17 Nisan 2020, 03:00
alaystr çok berbat bir firma adamlar resmen yurtdışından reseller alıp size onu satıyor. kıbrıstayız diye faturada kesmiyorum diyor. oh ne ala memleket. ben nasıl gider göstericem şirkette? 2 yıl önce bıraktım iyikide bırakmışım sinir hastası olmuştum.
@9 - oktayyoruk web yazılım
160 gün önce düzenlendi.
17 Nisan 2020, 14:43
corelux
uzun yıllardır kullandığım, benimle birlikte en az 20-30 müşterime kullandırttığım firmaydı. bu sene fiyatları bir anda ikiye katladıkları için kullanmayı bıraktım fakat benim yönlendirdiğim müşteriler sayesinde aylık 3-4k ciroları var :) müşterilerimi yönlendirme sebebim, hiçbir şey bilmeyen son kullanıcılar için çok kullanışlı. isimtescil üyeliğinizi verin, dnsi bile ayarlıyorlar. işleri olmayan şeyleri bile yapıyorlar